arrow_upward

Odbiór odpadów budowlanych przy użyciu kontenerów często charakteryzuje wysoki koszt, sięgająca nawet kilku tysięcy złotych. Ponadto, takie usługi przystosowane są zwykle do gabarytów spotykanych na wielkich placach budowy i przy realizacjach inwestycji publicznych. System BIG BAG, który znajdziesz w naszej ofercie jest dostosowany do wywozu gruzu na mniejszą skalę – atrakcyjna cena i sprawność realizacji sprawiają, że to idealna opcja na remonty w domu czy w biurze dla mieszkańców Warszawy.

Dlaczego warto wybrać wywóz odpadów przy pomocy worków BIG BAG?

Wywóz gruzu przy pomocy worków BIG BAG pozwala nam nie tylko zachować więcej środków na koncie. Zamówienie kontenera i odbiór prowadzony z jego użyciem często wymaga dużych nakładów czasu, a cały proces, łącznie ze sprzątaniem, może zająć kilka godzin. Po zamówieniu worka możesz składować do niego nieczystości przez nieograniczony czas – nasza cena nie zmienia się niezależnie od tego, ile dni zajmie Ci zapełnienie opakowania.

Ten czynnik sprawia, że cennik wywozu gruzu, jaki oferuje nasza firma jest niezwykle atrakcyjny dla osób prywatnych, które często prowadzą remonty i prace w nieregularnych godzinach. Możesz także na bieżąco sprzątać po przygotowaniu odpadów, prowadzić inne prace i nie potrzebujesz specjalnego miejsca do układania gruzu – odbiór zamówisz wtedy, kiedy worek będzie gotowy.

Większe przedsięwzięcie? Większe rabaty!

Cena wywozu gruzu, który możesz zamówić w naszej firmie jest atrakcyjna nie tylko dla osób, które realizują mniejsze remonty i prace budowlane. Dla tych, którzy są zainteresowani zamówieniem większej ilości worków BIG BAG, mamy specjalną ofertę – rabat indywidualnie dostosowany do wielkości Twojego zamówienia. Atrakcyjne warunki naszych odbiorów nie zmieniają się przy odbiorach na większą skalę – zmienia się jednak cena, którą zapłacisz za każde opakowanie! Jeśli nie jesteś pewny, który wariant wybrać, skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim planie – a my przedstawimy Ci specjalną ofertę!

Świadczymy profesjonalne usługi, wykorzystując nowoczesne, wytrzymałe i niezwykle pojemne worki typu BIG BAG. Oferujemy modele w kilku różnych rozmiarach:

    • 90/90/110 o pojemności 1 m3,
    • 90/90/160 o pojemności 1,5 m3,
    • 100/100/180 o pojemności 1,8 m3.

Wywóz gruzu odbywa się na terenie Warszawy. Cena odbioru odpadów budowlanych zależy od wielkości worka i wynosi kolejno 250 zł, 270 zł oraz 300 zł.

Spełniamy indywidualne potrzeby naszych klientów, oferując atrakcyjne promocje przy zakupie kilku modeli BIG BAG. Worki zostały wykonane z polipropylenu. Wyróżnia je wieloletnia trwałość, a także odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Z powodzeniem odbieramy nieczystości stałe, pozostałości po remontach i pracach porządkowych, śmieci, drewno, ziemię oraz wiele innych.

Wywóz gruzu odbywa się zgodnie z przedstawionym cennikiem, a dostawa worków do klienta realizowana jest w pełni bezpłatnie. Powierz nam transport odpadów budowlanych i wielkogabarytowych. Działamy sprawnie i profesjonalnie.


Worek wymiary 90/90/110 - 1 m3 - cena 250 zł 

Worek wymiary 90/90/160 - 1,5 m3 - cena 270 zł

Worek wymiary 100/100/180 - 1,8 m3 - cena 300 zł

CENA 250 zł WIELKOŚĆ WORKA 1 m3

CENA 270 zł WIELKOŚĆ WORKA 1,5 m3

CENA 300 zł WIELKOŚĆ WORKA 1,8 m3

stay_primary_portrait 727 267 267