1.8 m3 – 100x100x180

Strona główna / 1.8 m3 – 100x100x180

arrow_upward

Worki typu Big Bag, o wymiarach 100x100x180, mogą pomieścić w sobie aż 1,8 m3 materiału. W jego wnętrzu można umieścić różnego rodzaju ładunki np. gruz, żwir, piach, śmieci, kawałki cegieł, materiały budowlane czy odpady. Uniwersalność tych worków sprawia, że są powszechnie wykorzystywane w branży budowlanej oraz wszystkich pokrewnych. Spotkamy je przykładowo na placach budowy, na wyposażeniu firm zajmujących się remontami czy pracami wykończeniowymi i nie tylko.

Zastosowanie worków Big Bag 100x100x180

Niezależnie od tego, jaki rozmiar worków wybierzemy, ich zastosowanie jest każdorazowo takie samo – mieścić w sobie oraz bezpiecznie transportować określoną ilość ładunku. Każdy rodzaj worków, w tym także te mające pojemność 1,8 m3, jest uniwersalny i może być wykorzystywany do przenoszenia gruzu, materiałów sypkich, cegieł i nie tylko. Dzięki temu, że charakteryzują się one wysoką trwałością oraz wytrzymałością, nie ma obaw, że któryś worek pęknie, a jego zawartość się rozsypie.

Warto jednak pamiętać, by uniknąć powszechnie popełnianego błędu, jakim jest wykorzystywanie toreb wywróconych na niewłaściwą stronę. Niewłaściwe wykorzystanie toreb to nie tylko kwestia estetyczna. Zostały one zaprojektowane przez producenta w taki sposób, by charakteryzowały się możliwie największym udźwigiem. Jeśli nie będą poprawnie ułożone, nie będą miały swoich normalnych parametrów.

stay_primary_portrait 727 267 267