1 m3 – 90x90x110

Strona główna / 1 m3 – 90x90x110

arrow_upward

Worki typu Big Bag są powszechnie stosowane w wielu branżach, np. przemysłowej oraz przy recyklingu. Możemy je spotkać na placach budowy, w miejscach, w których przeprowadzany jest remont i nie tylko. Korzystanie z nich znacznie ułatwia pozbywanie się gruzu oraz innych odpadków, a także transport czy przechowywanie materiałów różnego typu.

Co możemy w nich przechowywać?

W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń. Można umieszczać w nich wszystko co potrzebujemy, oczywiście poza substancjami płynnymi. Możemy wrzucać do nich gruz oraz odpady budowlane innego typu, a także żwir, piasek czy fragmenty cegieł. Idealnie sprawdzą się również podczas przechowywania niektórych materiałów budowlanych oraz innych transportu. Warto wiedzieć, że poszczególne rodzaje worków Big Bag nie różnią się między sobą rodzajem materiałów, które można w nich przenosić, a jedynie pojemnością.

Czemu warto?

Worki typu Big Bag to opcja bardzo korzystna ekonomicznie. Charakteryzują się trwałością i wytrzymałością, dzięki czemu niewielkim kosztem możemy zapewnić sobie trwały sposób na przeniesienie znacznej ilości ładunku, nie martwiąc się przy tym, że worek pęknie, a zawartość się rozsypie.

Wielu ludzi popełnia jednak błąd i ładuje materiał do worka wywróconego na “lewą stronę”. Nie można tak robić. Konstrukcja worka jest zaprojektowana w taki sposób, by była jak najbardziej wytrzymała i ważny jest każdy detal. Chcąc zapewnić sobie maksimum wytrzymałości, koniecznie trzeba pamiętać o jej prawidłowym pakowaniu.

stay_primary_portrait 727 267 267