1,5 m3 – 90x90x160

Strona główna / 1,5 m3 – 90x90x160

arrow_upward

Worki typu Big Bag są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów do wyboru. Model mający wymiary 95x95x160 mieści w sobie aż 1,5 m3 ładunku. Chociaż mogłoby się wydawać inaczej, poszczególne rodzaje worków różnią się tylko pojemnością, a nie rodzajem materiału, jaki można w nie ładować. Ze względu na ich wytrzymałość oraz pojemność, znajdują swoje zastosowanie w wielu dziedzinach. Można je spotkać na przykład na placach budowy, przy remontach oraz w wielu innych miejscach.

Zastosowanie worków Big Bag

Worki tego typu doskonale sprawdzają się podczas przechowywania różnego rodzaju towarów. Ze względu na swoją pojemność oraz wytrzymałość, idealnie nadają się także do ich transportu. Można w nich przechowywać zarówno materiały budowlane, odpady, śmieci, gruz i nie tylko. W ten sposób, nie ponosząc znacznych kosztów, można zapewnić sobie wytrzymałe oraz trwałe rozwiązanie, dzięki któremu możliwe będzie bezproblemowe transportowanie lub przechowywanie różnego rodzaju ładunków. Z nimi nie trzeba martwić się, że worek pęknie, a jego zawartość rozsypie.

Należy jednak pamiętać, by nie pakować worka wywleczonego “na lewą stronę”. Przed pakowaniem warto upewnić się, że całość jest ułożona tak, jak być powinna. Tylko wtedy konstrukcja będzie charakteryzowała się swoją maksymalną wytrzymałością i będzie działać zgodnie z zaleceniami producenta.

stay_primary_portrait 727 267 267